XI edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

logo visualchris

Już 18 stycznia 2015 roku odbędzie się XI edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Jest to nie lada gratka dla wszystkich, którzy planują w niedalekiej przyszłości własny ślub, a także dla firm, które chcą pokazać swoje suknie ślubne i inne stroje ślubne czy usługi ze ślubami związane.
Podczas Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej zwiedzający będą mogli zdobyć wyjątkowe nagrody, zobaczyć oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz odwiedzić blisko 300 wystaw ze wszystkich ślubnych branż.

Żadna strona www nie jest w stanie pokazać tego co można zobaczyć na własne oczy podczas takich targów ślubnych.

Swoje stoiska będą miały restauracje, hotele, dworki, pałace, sale bankietowe i inne firmy zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną.

Zawsze największym powodzeniem cieszyły się stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie.
Branża foto-video zaprezentuje nowinki techniczne, a branże dekoracji, florystów, kwiaciarni, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów swoje propozycje.

Warto też zobaczyć co proponują i co jest najmodniejsze na stoiskach z biżuterią i obrączkami, jakie można zamówić zaproszenia ślubne i etykiety, którą oprawę muzyczną, zespół, DJ-a, prezentera, nagłośnienie i oświetlenie wybrać na własny ślub. Na Targach będzie można skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni, wypróbować znakomitych produktów na stoiskach prezentujących oferty kosmetyków, wizażu, stylizacji i Spa, a także zobaczyć różne atrakcje weselne jak pokazy pirotechniczne czy fajerwerki.
XI edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej to jedna z największych imprez targowych, na której w jednym miejscu, można zobaczyć i ewentualnie zamówić na ślub.