W czerwieni, czerni, różu czy jednak w bieli do ślubu?

biała z szarfą

Każda z nas która wie, że kiedyś stanie na ślubnym kobiercu, zazwyczaj ma już swoją wymarzoną suknię ślubną. Jednak, nie zawsze ta wymarzona będzie tą, w której rzeczywiście stanie przed ołtarzem.

Ta jedyna suknia ślubna w naszej wyobraźni też ulega modyfikacją, co jest podyktowane trendami mody. No chyba, że gdzieś w kufrze ma schowaną kreację po mamie czy nawet po babci.

Coraz częściej, dla zaznaczenia swojej indywidualności, a niekiedy dla zaszokowania czy ukrycia niedoskonałości wybierana jest inna suknia ślubna Poznań niż ta wymarzona.
Każda panna młoda zrobi wszystko, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie i olśniewająco.

Obecnie nie zawsze hołduje się klasycznemu białemu kolorowi kreacji ślubnej. Co odważniejsze panie wybierają kolorowe suknie ślubne, z niesymetryczne wykończonym dołem, niekiedy z bardzo przezroczystego materiału albo garnitur ślubny, różniący się od garnituru pana młodego tylko kolorem.

Tradycyjna suknia ślubna Poznań w białym kolorze symbolizowała cnotę i niewinność.

Obecnie niewielu ludzi zwraca na to uwagę. Panny młode najczęściej wybierają suknie ślubne w kolorze écru.
Jednak niektóre wolą bardziej ekstrawaganckie projekty i zakładają suknie ślubne w najróżniejszych kolorach. Mniej odważne mają jedynie przewiązany pas kolorową wstążką w kolorze różowym, czerwonym, czarnym a także bordowym i niebieskim.
Choć rzadko, to jednak są śluby na których zobaczyć można panny młode w czarnych, różowych, pistacjowych czy czerwonych kreacjach ślubnych.