Suknie ślubne Violi Piekut

visualchris.jpg1

Viola Piekut jest jedną z najbardziej cenionych polskich projektantek mody ślubnej. Zdobywa popularność nie tylko lansowaniem mody ślubnej ale także projektowaniem innych części garderoby.

Każda panna młoda chce, idąc do ślubu, wyglądać pięknie i zjawiskowo, a przy tym modnie.

Według projektantki każda panna młoda powinna kierować się nie tylko trendami w modzie ale tym, jak czuje się w danym modelu sukni ślubnej, czy dodaje ona jej uroku i podkreśla atuty.

W obecnym sezonie panuje moda na eleganckie, subtelne i o delikatnym kroju suknie ślubne, ozdobione jedynie drobnymi detalami z koronek.

Polkom, powszechnie wydaje się, że suknia ślubna Poznań powinna być strojna i bogato zdobiona. Nasze rodaczki, które mają za chwile stanąć na ślubnym kobiercu są przede wszystkim wymagające i zwracają uwagę na detale. Polki w tej dziedzinie – wyboru sukni ślubnej są perfekcjonistkami. Mają dobry gust, potrafią docenić jakość tkanin i detali.

Aby panna młoda czuła się wyjątkowo w tym najważniejszym dniu w życiu, jej suknia powinna być dopasowana do niej idealnie czyli powinna być uszyta na miarę, dobrana do figury oraz odzwierciedlać jej charakter i styl.

Kobieta powinna w sukni wyglądać kobieco, a więc suknia ślubna powinna podkreślać talię, eksponować dekolt i jeśli tylko to możliwe odsłaniać choć odrobinę nogi. Suknia ślubna powinna być uszyta z dobrej tkaniny do której dobrane są detale, powinna być elegancka i jednocześnie klasyczna.