Suknia ślubna dla wysokiej Panny Młodej

visu4

 

Część z nas może pochwalić się wysokim wzrostem co jest jednym z wielu atutów kobiecego ciała. Jednak nie zawsze taki wzrost ułatwia życie, problemem często jest kupno i dobór odpowiednich ubrań.
Również wybór sukni ślubnej sprawia trudność. Wysoka Panna Młoda, pragnie jak każda z nas w tym ważnym dniu, jakim jest dzień ślubu , wyglądać pięknie i zjawiskowo.
Takie Panie powinny szukać takie suknie ślubne, które sprawią, że ich sylwetki będą wyglądały foremnie. Najbardziej odpowiednie będą suknie ślubne Poznań o fasonie rybki lub syrenki.
Właśnie taka suknia ślubna odpowiednia będzie dla wysokiej i szczupłej Panny Młodej.
Zarówno fason rybki jak i syrenki jest bardzo kobiecy oraz dopasowany do sylwetki. Może być rozszerzający się od linii bioder albo od linii kolan.
Wysokie Panny będą także wyglądały bardzo korzystnie w sukni ślubnej w kształcie litery „A”, z podkreśloną talią. Jest to bardzo elegancki i klasyczny krój. Suknia ślubna w kształcie litery „A” charakteryzuje się obcisłą górą i rozszerzanym dołem i optycznie skraca sylwetkę oraz kryje brak wcięcia w talii.
Wysokim Paniom odradza się suknie ślubne w stylu „princessa” czy „hiszpanka”. Górne części takich fasonów są bardzo dopasowane do sylwetki, a spódnice mocno rozszerzane, bardzo często zakończonymi trenami co powoduje optycznie wydłużenie sylwetki.
Panny młode o wysokim wzroście, dobrze będą wyglądały także w sukniach o prostym fasonie. Modele takie są eleganckie, delikatnie opływają figurę i często posiadają „pęknięcie”, które uwydatnia długie nogi.
Dla takich Pań niewskazany jest fason typu empire, który optycznie wydłuża sylwetkę charakterystycznym odcięciem pod biustem, spod którego zaczyna się długa, kryjąca talię spódnica.
Natomiast warto też zastanowić się nad tzw. suknią klasyczną. Dopasowana góra i wyraźnie rozszerzona spódnica to suknia ślubna Poznań idealna zarówno dla szczupłej jak i krągłej figury, który skraca nieco całą sylwetkę. Trzeba tylko pamiętać przy tym fasonie, że Panna Młoda musi posiadać wyraźnie zarysowaną talię gdyż bez niej proporcje mogą zostać zaburzone i nie będzie zamierzonego efektu.