Nietuzinkowe ubrania z ciuchlandu

la tina.png1

Lumpeks Poznań to miejsce gdzie zaopatrują się nie tylko osoby, które mają ograniczony budżet, jednym słowem biedacy. Często można spotkać w second hand Poznań osoby, które robią zakupy w takich sklepach, a są zamożne i wcale się tego nie wstydzą. W miejscowościach, gdzie mieszkają osoby znane z ekranów telewizorów czy z kina, też często widuje się jak przebierają w odzieży używanej Poznań i często są stałymi bywalcami.

Do kupowania ciuchów z drugiej ręki przyznały się Weronika Rosati, Kayah, Reni Jusis, Karolina Malinowska, a nawet angielska aktorka–Helen Mirren czy ubóstwiany przez nastolatki Robert Pattinson, który grał wampira jako Edward Cullen z sagi „Zmierzch”.

Warto odwiedzać sklepy z tanią, dobrej jakości odzieżą i rzeczami używanymi, gdyż niekiedy wśród ciuchów zagranicznych można upolować ubrania najlepszych projektantów. Jednak zanim ruszysz na łowy, poznaj kilka zasad zaopatrywania się w lumpeksach.

Jednak, żeby być zadowolonym z wizyty w lumpeksie, warto robić to w dzień dostawy.Tylko wtedy jest największy wybór i najlepsze okazje. Co prawda, zapłacimy w ten dzień więcej za 1 kg, ale będziemy mieć szansę na upolowanie najlepszych sztuk.

Wiedzą o tym stali klienci, którzy jeszcze przed otwarciem sklepu ustawiają się w kolejkę, jak za czasów PRL-u.